Bardziej GASTROBAR

Bardziej GASTROBAR

Nie sposób opisywać lokalu, nie trzymając się kurczowo słowa, które wstępnie odzwierciedla swobodną interpretację naszych doznań. „Bardziej” to taka nazwa, która pozostawia gościom swobodne pole doboru przymiotników, jakie mogą znaleźć się w zestawieniu po wrażeniach z wizyty. Istnieje oczywiście ryzyko, że te osobiste doznania, będą bardziej negatywne, ale absolutnie nie w tym przypadku. Barway.pl,  z przyjemnością wytłumaczy dlaczego ten lokal jest wyjątkowy i zdecydowanie „bardziej” pozytywny niż większość.

Bardziej klimatycznie – czyli retro w odmianie wiktoriańskiej na nurcie steampunk. Przepiękny, dopracowany wystrój, inspirowany mechaniką i „epoką pary”, sprawia, że przy barze, spodziewamy się zastać Marka Twaina popijającego koktajl, zdecydowanie BARDZIEJ niż moglibyśmy się spodziewać chociażby Popka. Jest industrialnie, ale kameralnie i przytulnie. I ta kusząca antresola…

Bardziej nietypowo – czyli połączenie wystroju z rozmaitymi dodatkami i autorską kartą. Zapomnijcie o tealight’ach i podróbkach „Gibraltara” z Ikei. Aż miło popatrzeć, jak barman zapełnia industrialne wnętrze kryształu z kredensu dziadka, specjalnie dobranym smakowo dla gościa koktajlem. Tapasowe Gastro Menu, to połączenie tożsamości kulinarnej Europy Zachodniej z autorską interpretacją hiszpańskich inspiracji. Wszystko nieziemsko smaczne i BARDZIEJ pasujące do autorskich drinków niż mogłoby się wydawać.

Bardziej przyjaźnie – czyli niesamowity wystrój, przemyślana konstrukcja karty, autorskie, dobierane dla gościa drinki, kameralny charakter miejsca, przemiła, kontaktowa obsługa oraz obłędna atmosfera, dzięki której każdy czuje się mile widziany. Genialna kompozycja czynników, sprawia, że lokal o bardziej ukrytym dostępie (mniej widoczny z ulicy), jest jednocześnie bardziej zapełniony od tych doskonale widocznych. I to chyba powinno przemawiać do naszej wyobraźni. NAJBARDZIEJ.

Informacje:
adres:
ul.MARSZAŁKOWSKA 21/25 WEJŚCIE OD UL. OLEANDRÓW
Warszawa

czynne:
pon-śr: 16-00
czw-sob: 16-01
ndz: 16-23

Kontakt:
tel: 22 118 27 43
mail: info@bardziejbar.pl

facebook

Ocena/Rating
Punktacja/Rate: 5 / 5. Głosujących/Voted: 1

Dodaj komentarz